Seurat

Seuratiedot

 

398 Enon Kisa-Pojat (EK-P)
Aulis Keronen, Taipaleentie 10, 81200 Eno
p. 050-5940833 tai s-posti: aulis.keronen@dnainternet.net

1203 Iisalmen Visa (IisVi)                                                                   http://iisalmenvisa.com/
Leena Kukkonen, Purolantie, 74170 Iisalmi
p. 050-5350945 tai s-posti: leena1.kukkonen@gmail.com


1245 Ilomantsin Urheilijat (ILU)                                                         http://www.ilusuunnistus.net/
Jouni Volotinen, Korpilammintie 6, 82815 Marjovaara
p. 050-5850154 tai s-posti: jouni.volotinen@nic.fi

1368 Joen Suunta (JoS)                                                                    http://www.joensuunta.net/
Juha Vornanen
p. 044 577 9177 tai s-posti: vornanenj@gmail.com


1397 Juuan Jänne (JuuanJä)                                                            http://juuanjanne.sporttisaitti.com/
Kaija Jaatinen
p. 040-5618 032 s-posti: kaija2.jaatinen@gmail.com

2299 Kalevan Rasti (KR)                                                                    http://wp.kalevanrasti.fi/
Jussi Silvennoinen
p. 040-766 3959 tai s-posti jussi.silvennoinen@kalevanrasti.fi

1892 Keiteleen Nuju (KeitNu)
Ei suunnistustoimintaa tällä hetkellä

1902 Keski-Karjalan Rasti (KeKaRa)                                                 http://keskikarjalanrasti.blogspot.fi/
Arto Salminen, Leevinpolku 7, 82600 Tohmajärvi
p. 050-3806132 tai s-posti: arto.salminen@hotmail.com

2163 Kontiolahden Urheilijat (KontU)                                                 http://www.biathlon-kontiolahti.fi/fi/
Seppo Turpeinen, Puhakantie 18 A 2, 81100 Kontiolahti
p. 050-5234276 tai s-posti: seppo.turpeinen@suomi24.fi

2370 Kuopion Poliisi-Urheilijat ( KuoPU)

2419 Kuopion Suunnistajat (KuoSu)                                                   
Timo Suhonen, Härkätie 9, 70780 Kuopio
p. 040-4035700 tai s-posti: timo.suhonen@banssi.fi

2590 Lapinlahden Veto (LapinlVe)
Ei suunnistustoimintaa

2765 Lieksan Rasti (LieRa)                                                                http://rasti-pielinen.net/
Mika Viertola
p. 0400-578 458 tai s-posti mika.viertola@gmail.com

2804 Liperin Taimi (LipTa)                                                                 http://liperintaimi.sporttisaitti.com/suunnistus-ry/
Risto Karjalainen, Tohtorintie 18, 83100 Liperi
p. 050-5177491 tai s-posti: risto.karjalainen@liperi.fi

3272 Nilsiän Nujakka (NilsNu)                                                          

Pertti Hartikainen, Mustantie, 73320 Nilsiä
p. 044-2914509 tai s-posti: perttihartikainen00@gmail.com

3337 Nurmeksen Sepot (NurmSe)                                                   
Anna-Liisa Väyrynen, Puiroonkouluntie 5, 75500 Nurmes
p. 044-3462990 tai s-posti. anna-liisa.vayrynen@rautavaara.fi

3421 Outokummun Partio (OkuP)                                                     http://www.outokummunpartio.fi/suunnistus/
Sami Leinonen
p. 050-5578003 tai s-posti: samileinonen@hotmail.com
 

3748 Pielaveden Sampo (PieSa)
Ei suunnistustoimintaa tällä hetkellä

4064 Rasti-Pielinen (RasPi)                                                                http://rasti-pielinen.net/
Eero Kiiskinen, Harjukatu 24, 81700 Lieksa
p. 0400-162746 tai s-posti: ??

4666 Savon Suunta (SaSu)                                                                http://www.savonsuunta.fi/index2.htm
Hannu Sihvonen
p. 0400-258765 tai s-posti: hannu.sihvonen@hotmail.com

5076 Säyneisen Salpa (SäynSa)                                                        http://saynsa.fi/suunnist/
Kimmo Kettunen, Siikajärventie 178, 73770 Säyneinen
p. 044-2869037 tai s-posti: kimmo.kettunen@pp.inet.fi

4718 Selkien Sisu (SelSi)                                                                    http://sisu.selkie.fi/
Matti Ikonen, Jukajoentie 5 A, 81235 Lehtoi
p. 0400-887965 tai s-posti: matti.ikonen@islab.fi

4747 Siilin Rasti (SiiRa)                                                                       http://siilinrasti.sporttisaitti.com/      
Urpo Pietikäinen
p. 044-7938601 tai s-posti: urpo.pietikainen@dnainternet.fi

1436 SK Savo
Ei toimintaa tällä hetkellä

4857 Sonkajärven Pahka (SonPa)                                                       http://sonkajarvenpahka.sporttisaitti.com/
Tuula Rissanen, Ruokoniementie 70, 74150 Iisalmi
p. 050-3020519 tai s-posti: rissanen.tuula@gmail.com

5005 Suonenjoen Vasama (SuoVa)
Sami Lyytinen, Tiedonkaari 4 A 1, 77600 Suonenjoki
p. 0400-575494 tai s-posti: sami.j.lyytinen@gmail.com

5377 Tuupovaaran Sepot (TuuSe)                    http://poluilla.paimenpoika.fi/mod/resource/view.php?id=112
Marja Nevalainen, Onnelantie 21, 82730 Tuupovaara
p. 050-3003987 tai s-posti: marja.nevalainen@ouneva.fi

5623 Varpaisjärven Vire (VarpVi)                                                        
Ei suunnistustoimintaa

 

Kiuruveden Urheilijat

Kari Saastamoinen

p.0400 3730 80 kari.saastamoinen@ylasavonrasti.net



5966 Ylä-Savon Rasti (YSR)

Suunnistustoiminta siirtynyt Kiuruvedellä Kiuruveden Urheilijoille. Tiedot yllä.